Blog

Tekirdağ Hurdacı

Tekirdağ hurdacı firmaları, Marmara Bölgesi genelinde geri dönüşüm faaliyetlerini profesyonel bir şekilde yürütür. Demir, kurşun, bakır, alüminyum gibi malzemeleri satın alan firmalar, tesislerde işleyerek yeniden değerlendirilmesine imkan tanır. Ham madde kaynaklarının korunmasına katkıda bulunan hurdacılık sektörü, aynı zamanda ülke ekonomisini de olumlu yönde etkiler.

Hurdaların satın alınarak yeniden değerlendirilmesi, çevrenin ve kaynakların korunması açısından son derece önemlidir. Atıkların toplanması ve ayrıştırılmasıyla olumsuz etkiler en aza indirgenmiş olacaktır. Geri dönüşüm sonucu elde edilen malzemelerin üretim sürecine kazandırılmasıyla, ham madde ihtiyacı da büyük ölçüde karşılanır.

Tekirdağ Hurdacı Sitesi

Tekirdağ hurdacı sitesinde bulunan işletmeler, bölgenin çeşitli yerlerinden toplanan atıl metalleri yeniden değerlendirmek için profesyonel hizmetler verir. Aynı zamanda sizler de elinizdeki malzemeleri satmak için hurdacı firmalarıyla irtibata geçebilirsiniz. Bu alanda çalışmalarını aktif olarak devam ettiren Eksan Metal ekibimiz, atıl malzemeleri güncel değerinden satın almakta ve doğaya yeniden kazandırmaktadır.

Geri dönüşümle birlikte çevreye zarar verme potansiyeli yüksek olan metallerin saf hale getirilmesi sağlanır. Atıkların geri dönüşüm prosesi; bakır, demir, çinko, kurşun vb. değerli metallerin toplanması işlemiyle başlar. Kategorize edilen atıl ürünler yeniden işlenir ve saf hale getirilir. Atıl malzeme geri dönüşümle birlikte ekonomiye yeniden kazandırılır ve bunun yanı sıra doğanın korunmasına katkıda bulunulur.

Tekirdağ Hurdacı Hizmetleri

Tekirdağ Hurdac
Tekirdağ Hurdacı Hizmetleri

Tekirdağ hurdacı hizmetleri kapsamında; akü hurdaları, elektrik motorları, kalıp hurdaları, kompresör, jeneratör, makine, araç hurdaları gibi malzemeler değerinde alınmaktadır. Bunun yanı sıra değerli metaller olan pirinç, alüminyum, bakır, demir, kurşun gibi ürünlerin de alım-satımı yapılmaktadır. Geri dönüşümle elde edilen ham madde; otomotiv, havacılık, teknoloji, uzay sanayi gibi alanlarda kullanılmaktadır.

Elinizden çıkarmak istediğiniz malzemeler varsa Eksan Metal ekibimizle iletişime geçerek güncel değerini öğrenebilirsiniz. Aynı zamanda alım-satım sürecinde ekibimizi adresinize çağırmanız da mümkündür. Böylece hiçbir zahmete girmeden kazanç elde edebilir ve aynı zamanda ülke ekonomisine katkıda bulunabilirsiniz.

En İyi Tekirdağ Hurdacı Firması

Tekirdağ hurdacı firmaları, metallerin arz-talep dengesi ve piyasa koşullarını, LME verilerini, stok seviyelerini profesyonel bir şekilde analiz eder. Bu alanda tecrübeli olan kişilerin yaptığı analiz çalışması sonucunda müşterilere fiyat bilgisi sunulur. Aynı zamanda hurdalar satın alınırken mevcut piyasa değerleri gözetilir. Ödeme sürecinde ise nakit ve banka havalesi gibi yöntemler tercih edilir.

Bölgede hizmetlerine profesyonel bir şekilde devam eden Eksan Metal adresimizle, günün her saatinde iletişime geçmeniz mümkündür. Demir, bakır, alüminyum gibi metalleri satın alan firmamız, fiyat belirleme aşamasında güncel verileri esas alır. Aynı zamanda ödemeniz alım-satım işlemi esnasında yapılır ve aklınızda herhangi bir soru işareti kalmasına izin verilmez.

Geri dönüşüm firmalarına satış yapmanın ekonomik getirisi her geçen gün artmaktadır. Bununla birlikte sağladığı diğer avantajlar aşağıdaki gibidir:

 • İhtiyaç duyulmayan, gereksiz yer kaplayan malzemelerden kurtulmuş olursunuz.
 • Şirketinizde kirasını ödediğiniz ancak kullanamadığınız yerleri boşaltarak alan tasarrufu sağlayabilirsiniz.
 • Sadece ev ekonominize değil, aynı zamanda ülke ekonomisine de katkıda bulunursunuz.
 • Geri dönüşüme kazandırdığınız atıl malzemeler sayesinde ham madde ihtiyacını azaltmanız ve çeşitli sektörlerin gelişmesine yardımcı olmanız mümkündür.

Rezervlerin azalmaması, doğanın korunması ve sürdürülebilirliğin sağlanması açısından geri dönüşümün önemi yadsınamayacak kadar büyüktür. Aynı zamanda biyolojik çeşitliliğin korunması için doğanın tahrip edilmemesi elzemdir. Bilindiği üzere madenlerin çıkarılabilmesi için doğaya büyük oranda zarar verilir. Hurdacı firmaları, tüm bunların önüne geçmek adına son derece önemli bir görev üstlenmektedir.

Tekirdağ Hurdacı Hizmet Bölgeleri

Tekirdağ Hurdacı
Tekirdağ Hurdacı Hizmet Bölgeleri

Tekirdağ, gerek konumu gerek sanayisiyle ülkemizin en gelişmiş şehirlerinden biridir. Birçok iş koluna ev sahipliği yapan bu şehirde, fabrika sayısı da oldukça fazladır. Bu nedenle atık birikimi ve ham madde ihtiyacı da aynı oranda yüksektir. Tekirdağ hurdacı firmaları, şehrin tüm bölgelerinde hizmet verir. Çerkezköy başta olmak üzere;

 • Malkara,
 • Çorlu,
 • Ergene,
 • Kapaklı,
 • Hayrabolu,
 • Süleymanpaşa,
 • Şarköy,
 • Saray,
 • Marmara Ereğlisi ve
 • Muratlı, hizmet alanları arasındadır.

Eksan Metal firmamız, Tekirdağ’ın tüm ilçelerinde faaliyetlerine devam ettiği gibi çevre illerde de hizmet vermektedir. Şayet elinizde bakır, demir, alüminyum ve çelik gibi değerli metaller varsa, bizimle iletişime geçerek satış yapabilirsiniz. Ekibimiz, adresinize gelip satın alacağı için hiçbir zahmete girmeden kazanç sağlamanız mümkündür.

Tekirdağ Hurdacı Fiyatları

Tekirdağ Hurdacı
Tekirdağ Hurdacı Fiyatları

Hurda fiyatları, çeşitli etkenler doğrultusunda belirlenir ve sıklıkla değişiklik gösterir. Genel olarak ücretlerini etkileyen faktörler aşağıdaki gibidir:

 • Londra Metal Borsası (LME) Verileri
 • Arz ve Talep Dengesi
 • Ülkelerin Stok Seviyeleri
 • Ekonomik ve Siyasi Krizler
 • Lojistik Maliyetleri

Aynı zamanda malzemenin türü, ağırlığı, kullanılabilirliği gibi etkenler de fiyatlar üzerinden belirleyici unsurlardır. Geri dönüşüm firmaları, tüm bu faktörleri göz önünde bulundurarak alım-satım sürecinin ücretini net bir şekilde belirler.

Bu alanda profesyonel hizmetler yürüten Eksan Metal ekibimizle iletişime geçerek elinizdeki malzemelerin güncel değerini öğrenmeniz mümkündür. Whatsapp kanalımıza malzemelerin görsellerini iletmeniz halinde ekibimiz, net bir ücret verecektir. Dilerseniz, adresinizden alınmasını da talep edebilir ve son derece rahat bir şekilde satış yapabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
WhatsApp Hattı Hemen Ara