Blog

Bilecik Hurdacı

Bilecik hurdacı, hurdacılık, atıl hale gelen geri dönüştürülebilir malzemelerin toplanma ve ayrıştırılma işlemidir. Malzemeler çeşitli işlemler sonucu ham maddeye dönüşür ve doğaya geri kazandırılır. Böylelikle enerji tasarrufu sağlanır ve birçok endüstri alanında istihdam yaratılır. Günümüzde Eksan Metal başta olmak üzere birçok firma, hurda çeşitlerinin geri dönüştürülmesi işlemlerini gerçekleştirmektedir. Bu hizmetse Türkiye’nin neredeyse her ilinde sunulmaktadır. Biz de bu yazımızda Bilecik hurdacı arayışında olanlara detaylı bilgi verdik!

Bilecik En Yakın Hurdacı

Bilecik Hurdacı
Bilecik En Yakın Hurdacı

Elinizde hurda malzemeler bulunuyorsa ve onları satarak bu yoldan kazanç sağlamak istiyorsanız öncelikle güvenilir bir hurdacı firmasıyla anlaşmanız gerekir. Türkiye’nin birçok şehrinde hizmet veren firmamız, Bilecik hurdacı arayışında olanlar için en doğru tercihlerden bir tanesidir. Konumumuz itibariyle hızlı bir teslimatın yanı sıra, kaliteli ve anında çözüm sağlayan hizmetlerden faydalanmanızı sağlıyoruz.

İnsanlar ürün alım satımlarında genellikle yakınlarında bulunan firmalarla iletişime geçer. Bilecik hurdacı, bunun nedeni ise uygun fiyat ve hızlı teslimattır. Ayrıca birçok avantajı da beraberinde getirir. Bunları aşağıdaki gibi sıralayabiliriz:

·       Elinizdeki hurdanın depolanması daha kolay bir hale gelir.

·       Hurdacının yakınınızda olması nedeniyle talepleriniz kısa sürede sonuçlanır.

·       İş sonunda elde edilecek para daha hızlı elinize geçer.

·       Uzun yolculuklar yapmanız gerekmez.

·       Mesafenin azlığı sayesinde ürünün fiyatı da olumsuz yönde etkilenmez.

Bütün bu avantajlar kapsamında, yakınınızdaki hurdacı ile çalışmak çoğu zaman kolaylık sağlar. Dilediğiniz zaman ulaşılabilir olması iş birlikteliğinin sürekliliğini de getirir.

Bilecik Hurda Alanlar

Bilecik Hurdacı
Bilecik Hurda Alanlar

Hurdalar, farklı malzemelerden ortaya çıkan ve kullanım vadesi dolan atıl ürünlerdir. Doğaya geri kazandırılmadığında enerji israfına neden olarak çevreye zarar verir. Günümüzde hurdacı firmalarıyla geri dönüştürülen atıklar yeniden kullanım için uygun hale getirilir. Bu doğrultuda Bilecik’te alınan hurda çeşitleri aşağıdaki gibi sıralanabilir:

·       Demir

·       Çinko

·       Kurşun

·       Sarı hurda

·       Kablo

·       Bakır

İşletmemiz, kullanılamaz hale gelen yukarıda sıralamış olduğumuz hurda çeşitlerini uzman ekibiyle işleyerek doğal kaynakların korunmasını sağlar. Böylelikle küresel ısınma, çevre kirliliği ve aşırı tüketim gibi olumsuz etkilerin önüne geçilir.

Ham madde ihtiyacının geri dönüşüm yoluyla karşılanması daha az enerji kullanımına neden olacağından sera gazı salınımının da azalmasına destek olur. Bilecik hurdacı bu sayede ekosistem korunur. Ayrıca hurda alım satım işlemlerinin gerçekleştirilmesi sektörel bazda istihdamın da önünü açar.

Ülkemizde atıl durumdaki malzemelerin değerlendirilmemesi her yıl yaklaşık 1.5 milyar TL değerinde kazancın ekonomiye kazandırılmamasına neden olmaktadır. Bu nedenle geri dönüşüm bilincinin artırılması hem Türkiye’nin dışa bağımlılığını azaltır hem de ekonomiyi olumlu yönde etkiler.

Bilecik Hurdacı Hizmet Bölgeleri

Bilecik hurdacı ihtiyaçlarınız için şehrin bütün bölgelerinden firmamıza ulaşabilir ve alım satım işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Bizimle iletişime geçerek kolaylıkla talep oluşturabilirsiniz. Alanında uzman ekip arkadaşlarımız verdiğiniz adrese ulaşarak elinizdeki hurdaları satın alır. Bu süreçte firmamızdan hizmet almak için aşağıda sıraladığımız iletişim kanallarını kullanabilirsiniz.

·       Telefon

·       WhatsApp Hattı

·       Kapıda Hurda Alımı

Her çeşit hurda alımı yapan firmamız, elinizdeki ürünleri ederinden hesaplar ve alımı gerçekleştirir. Bizi arayarak fiyat alabilirsiniz. Ayrıca WhatsApp üzerinden elinizdeki ürünün görselini bizimle paylaşabilir ve güncel fiyatlandırmalarımız doğrultusunda teklif alabilirsiniz. Bunun yanı sıra hurdalarınızı ek bir ücret talep etmeden kapınızdan veya iş yerlerinizden alıyoruz.

Sektördeki gelişimleri ve değişimleri takip etmeye önem veren firmamız, fiyatlandırma konusunda da en güncel haliyle ücretlendirme yapar. Ödemeniz isteğiniz doğrultusunda nakit veya havale yoluyla gerçekleştirilir.

Bilecik Hurda Fiyatları

Bilecik Hurdacı
Bilecik Hurda Fiyatları

Bilecik hurda fiyatları, piyasanın durumuna bağlı olarak değişkenlik göstermektedir. Ancak çoğu işletme her malzeme için ortalama bir fiyat üzerinden ücretlendirme yapar. Eksan Metal firmamız, piyasadaki gelişmeleri takip ederek hurda fiyatları listesini güncel tutmaktadır.

Hurda fiyatları belirlenirken birçok faktör göz önünde bulundurulur. Bunları aşağıdaki gibi sıralayabiliriz:

·       Miktar

·       Malzeme cinsi

·       Piyasa değeri

·       Hurdanın bulunduğu yer

·       Ayrıştırma işleminin gerekliliği

·       Yabancı materyallerin bulunup bulunmadığı

Bu nitelikleri doğru bir şekilde analiz ettikten sonra sizlere güncel ve uygun bir fiyat teklif etmekteyiz. Konu hakkında daha fazla bilgi edinmek veya ücretlendirmelerin detaylarına ulaşmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

1987 yılından beri hurda alım satımı gerçekleştiren firmamız sizlere kaliteli bir hizmet sunmayı amaçlar. Ayrıca dürüstlük, güvenilirlik ve profesyonellik ilkelerini benimseyerek başarılı iş modelimizi sürdürmeyi hedeflemekteyiz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
WhatsApp Hattı Hemen Ara