Blog

Sakarya Hurdacı

Gelecek nesillere sürdürülebilir ve yaşanılabilir bir dünya bırakabilmek için doğal kaynakların tasarruflu kullanımı son derece önemlidir. Bu noktada devreye giren geri dönüşüm endüstrisi ham madde tüketimini azaltarak hem çevreye hem de ülke ekonomisine katkıda bulunur. Sakarya hurdacı hizmetleri veren firmamız, elinizde bulunan atık haldeki materyallerin alımını gerçekleştirerek geri dönüşüm süreçlerine kazandırılmasını sağlar.

Sizler de sahip olduğunuz âtıl durumdaki malzemeleri firmamıza ulaştırarak ham madde olarak kullanılmasını sağlayabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey elinizdeki hurdaları türlerine göre gruplandırarak bizimle iletişime geçmektir. Sakarya hurdacı ihtiyaçlarınızı karşılamaya yönelik hizmetler sunan ekibimiz, malzemelerinizin güncel değerinden ödemesini yaparak alımını gerçekleştirir.

Sakarya Hurda Alan Yerler

Yaşadığınız bölgede hurda alım satımı yapabileceğiniz konumları merak ediyorsanız firmamızın aktif olduğu bölgeleri dikkate alabilirsiniz. Sakarya hurdacı hizmetlerimiz kapsamında şehrin her noktasında çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Bireysel veya kurumsal hurda satış işlemleriniz için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz. Sizlerden aldığımız kullanılamaz durumdaki materyalleri geri dönüşüm süreçlerine kazandırarak yeniden ham maddeye dönüştürmekteyiz. Genel olarak hizmetlerimizin sağladığı bazı avantajları şu şekilde sıralamak mümkündür:

 • Sahip olduğunuz fakat ihtiyaç duymadığınız malzemelerden kurtulursunuz.
 • Atıl durumdaki eşyalarınızı nakite çevirebilirsiniz.
 • Geri dönüşüm aşamalarında etkin bir rol oynayarak doğaya katkıda bulunabilirsiniz.
 • Toplumun geri dönüşüm konusunda bilinçlenmesine destek olabilirsiniz.

Tüm bu avantajlardan yararlanmak istiyorsanız Sakarya hurdacı ihtiyaçlarınız için firmamıza ulaşabilirsiniz. Bizlerle iletişime geçtiğinizde hurdalarınızı satın almak için en kısa sürede adresinizi ziyaret etmekteyiz. Uzmanlarımız, hurda materyallerin değerlendirmesini yaptıktan sonra anında ödemeyle malzemelerin alımını gerçekleştiriyoruz.

Sakarya Hurda Çeşitleri

Sakarya hurdacı
Sakarya Hurda Çeşitleri

Sakarya hurdacı hizmetlerimizden farklı hurda türleri için yararlanabilirsiniz. Firmamız, hemen hemen bütün hurda çeşitleri için alım gerçekleştirmektedir. Eğer elinizdeki materyalin hangi hurda türüne ait olduğunu bilmiyorsanız bu konuda bilgi almak için bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Elinizdeki maddenin görselini Whatsapp hattımız üzerinden bizlere ileterek kolaylıkla daha detaylı bilgi alabilirsiniz. Firmamızın alımını gerçekleştirdiği hurda çeşitlerinden bazıları şu şekildedir:

 • Bakır hurda
 • Sarı hurda
 • Kablo hurda
 • Alüminyum hurda
 • Çinko hurda
 • Demir hurda
 • Krom hurda
 • Paslanmaz hurda

Tüm bu hurda çeşitleri firmamız tarafından adresinizden teslim alınarak geri dönüşüm tesislerine aktarılmaktadır. Bunun yanı sıra yalnızca bireysel müşterilerimizden değil; kurumsal işletmelerden, fabrikalardan ve sanayi bölgelerinden de alım gerçekleştirmekteyiz. Hurda çeşitleri hakkında daha fazlasını öğrenmek ve atıl durumdaki malzemelerin satışını yapmak için bizlere ulaşabilirsiniz.

Sakarya Hurdacı Hizmet Bölgeleri

Sakarya hurdacı ihtiyaçlarınız için şehrin tüm bölgelerinden firmamıza ulaşabilirsiniz. Uzman ekip arkadaşlarımızla adresinizi ziyaret ederek alım sürecini tamamlamaktayız. Hizmetlerimize erişebileceğiniz bölgelerin hangileri olduğunu aşağıdaki tablodan öğrenebilirsiniz:

Adapazarı İlçesiKarasu İlçesi
Akyazı İlçesiKaynarca İlçesi
Arifiye İlçesiKocaali İlçesi
Erenler İlçesiPamukova İlçesi
Ferizli İlçesiSapanca İlçesi
Geyve İlçesiSerdivan İlçesi
Hendek İlçesiSöğütlü İlçesi
Karapürçek İlçesiTaraklı İlçesi

Eğer yukarıdaki bölgelerin herhangi birinde ikamet ediyorsanız hizmetlerimizden kolaylıkla yararlanabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken ilk şey firmamızla doğrudan iletişime geçmek olacaktır. Ardından elinizdeki hurda materyallerin görsellerini ve detaylı bilgilerini bizlerle paylaşmanız gerekir. Daha sonrasında ise ekibimiz malzemelerin durumuna göre bir fiyat teklifi sunar. Anlaşma sağlandığında ise adresinize gelerek hurdalarınızın alımını gerçekleştirir.

Sakarya Hurdacı Telefonu

Sakarya Hurdacı
Sakarya Hurdacı Telefonu

Sakarya hurdacı hizmetlerimizden yararlanmaya karar verdiğiniz anda bizlerle iletişime geçmeniz süreci oldukça kolaylaştıracaktır. 7 gün 24 saat aktif olan iletişim hatlarımız üzerinden firmamıza her an ulaşabilirsiniz.

En önemli iki iletişim kanalımız; telefon numaramız ve WhatsApp hattımızdır. WhatsApp hattını bizlere görsel ve video gibi hurda malzemeleriniz hakkında bilgi veren detayları ulaştırmak için rahatlıkla kullanabilirsiniz. Böylece elinizdeki materyallerin ortalama değerini zahmetsizce öğrenebilirsiniz. Ayrıca anlaşma sağlandıktan sonra adres bilginizi firmamıza iletmek için de WhatsApp hattından yararlanabilirsiniz.

Müşteri hizmetlerimiz, telefon ve WhatsApp üzerinden ilettiğiniz sorular konusunda da detaylı bilgilendirme sağlar. Aynı şekilde hurdalarınızı teslim alabilmemiz için randevu oluşturmak ve hurda fiyatlarını öğrenmek amacıyla da istediğiniz zaman firmamızı arayabilirsiniz.

Sakarya Hurdacı Fiyatları

Sakarya Hurdacı
Sakarya Hurdacı Fiyatları

Hurdacı alım satım işlemlerinde önemli olan noktalardan bir tanesi de malzemelerin güncel değeridir. Hurda fiyatlarını etkileyen pek çok faktör olduğunu vurgulamak gerekir. Bu nedenle günlük bir şekilde ücretlendirmelerde değişkenlikler söz konusu olabilmektedir Firmamızın alım sırasında hurdalarınızı değerlemesini yaparken dikkate aldığı hususlar şu şekildedir:

 • Satılacak olan materyalin ağırlığı
 • Materyalin kullanılabilirlik durumu (hasar oranı, hijyeni vs.)
 • Eşyanın ham maddesi (demir, krom, çinko, bakır vs.)
 • Hurda piyasasının ülke genelindeki durumu
 • Malzemeye olan talebin yoğunluğu

Yukarıdaki kriterlerin her biri fiyatlar üzerinde belirleyici role sahiptir. Örneğin, geri dönüştürülemeyecek kadar zarar görmüş materyaller, daha az korozyona uğramış hurdalara kıyasla düşük bir değere sahiptir. Çünkü bu tür malzemelerin geri dönüşüm süreci daha uzun ve maliyetlidir. Bunun yanı sıra bazı ham madde türlerinin diğerlerinden daha değerli olduğunu da unutmamak gerekir. Özellikle geri dönüşüm endüstrisinde talebin fazla, arzın az olduğu ürünlerin satış fiyatı da yüksek olabilmektedir.

Sektörün durumu ve enflasyon gibi ekonomik faktörler de hurda fiyatları üzerinde etkilidir. Diğer bir deyişle bazı dönemlerde ülke genelinde hurda değerinde bir artış yaşanırken aynı şekilde fiyatların düşüşte olduğu dönemlerle de karşılaşabilirsiniz. Bunun için hurda borsasını yakından takip etmeniz veya güvenilir bir hurdacı firmasından fiyat bilgisi almanız önemlidir.

Sahip olduğunuz hurda ürünlerin fiyatı konusunda daha net bilgi edinmek istiyorsanız bizlerle iletişime geçmeniz yeterlidir. Bu noktada fotoğraf ve video gibi görsellerle malzemelerinizin durumunu uzmanlarımıza ileterek daha doğru ön fiyat alabilirsiniz. Hurda malzemeleriniz hakkında bilgi edinmek ve randevu oluşturmak için telefon numaramız ya da Whatsapp hattımız üzerinden dilediğiniz zaman firmamıza ulaşabilirsiniz.

Başa dön tuşu
WhatsApp Hattı Hemen Ara