Blog

Gebze Hurdacı

Gebze hurdacı hizmetlerimiz kapsamında; atıl malzemelerin doğaya yeniden kazandırılması, çöp miktarının azaltılması ve ham madde kaynaklarının tasarruflu bir şekilde kullanılmasına katkıda bulunuyoruz. Bu alanda öncü isimlerden biri olan Eksan Metal firmamız; demir, çelik, bakır, alüminyum gibi değerli metalleri piyasaya kazandırarak ham madde kaynaklarının yeniden değerlendirilmesini sağlamaktadır.

Tesisatlar, otomobil parçaları, kablolar ve birçok ev aletinde, çeşitli alaşımlar kullanılır. Bu parçaların zamanla zarar görmesi ve işlevini yitirmesi, değerini kaybettiği anlamına gelmez. Birçok hurda firması, evlerde ya da iş yerlerinde kullanılmayan eşyaları satın alarak gelir elde etmenizi sağlar. Sizler de atıl duruma gelmiş eşyaları satmak istiyorsanız, firmamızla her zaman iletişime geçebilir, hurdaların adresinizden alınmasını talep edebilirsiniz.

Gebze Hurdacı Sitesi

Gebze, her geçen gün gelişen sanayisiyle ülke ekonomisine büyük bir katkıda bulunmaktadır. Tren ve lokomotif sanayi, enerji santralleri, çimento endüstrisi, çelik döküm mamul imalatı gibi son derece geniş bir üretim sahasına sahip olan Gebze’de, ham madde ihtiyacı da oldukça fazladır.

Isıl işlem endüstrisinin geliştiği şehirde, özellikle bakır ve alüminyum gibi kolay işlenebilen malzemelere ihtiyaç duyulur. Bununla birlikte demir, çelik, nikel de farklı sektörlerde yaygın bir kullanım alanına sahiptir. Gebze hurdacı hizmetleri, ihtiyaç duyulan bu ham maddelerin, daha uygun fiyatlarla değerlendirilmesi açısından son derece kıymetli bir görev üstlenmektedir.

Gebze hurdacılar sitesinde, fabrika ve endüstri atıklarıyla birlikte, kullanılmayan onlarca eşya toplanarak geri dönüşüm tesislerine gönderilir. Farklı metallerin tesislerde işlenerek yeniden kullanılmasını sağlayan hurda firmaları, ülke ekonomisine katkıda bulunduğu gibi çevre kirliliğini azaltarak gelecek nesillere daha temiz bir dünya bırakma sorumluluğunu yerine getirir.

Şehrin hemen her bölgesinde faaliyet gösteren Eksan Metal firmamız, yenilikçi politikaları ve profesyonel tutumuyla, birçok metal türünün geri dönüşüme kazandırılmasını sağlamaktadır. Sizler de bu sürece dahil olmak ve sürdürülebilir bir ekonomiye katkıda bulunmak için firmamızla her zaman iletişime geçebilir, elinizdeki atıl malzemeleri satabilirsiniz.

Gebze Hurdacı Firmaları

Gebze Hurdacı
Gebze Hurdacı Firmaları

Kocaeli, 2.500’ün üzerinde sanayi kuruluşuna ev sahipliği yapan, onlarca fabrika ve endüstrisiyle birlikte her geçen gün daha da büyüyen bir ildir. Gebze ilçesi, 3 adet organize sanayi bölgesiyle, şehrin en önemli ilçeleri arasında yer alır. Sanayisi bu denli gelişen bir şehirde ham madde kaynaklarının tasarruflu bir şekilde değerlendirilmesi de son derece önemlidir. Gebze hurdacı firmaları, bölgenin enerji kaynaklarının yeniden değerlendirmesi için önemli çalışmalar yürüterek sadece şehir bazında değil, ülke genelinde ekonomiye büyük bir katkı sağlamaktadır.

Geri dönüşüm firmalarının faaliyetlerine katkıda bulunmak için satabileceğiniz değerli metallerden bazıları şunlardır:

·      Alüminyum

·      Çelik

·      Nikel

·      Bakır

Metal alaşımları; elektrikli ev aletleri, teknolojik cihazlar, otomobil parçaları ve iç tesisatlarda yoğun miktarda bulunur. Örneğin alüminyum; süzgeç, konserve kutuları, folyo gibi yaygın olarak kullanılan malzemelerde bulunmakta ve bu eşyalar, geri dönüşüm tesislerinde yeniden değerlendirilmektedir. Evinizdeki eşyalar kullanım ömrünü yitirdiğinde, Gebze hurdacı firmalarına satarak ek gelir sağlayabilirsiniz.

Gebze Hurdacı Hizmet Bölgeleri

Eksan Metal firmamız, Gebze’nin her bölgesinde faaliyetlerine profesyonel bir şekilde devam etmektedir. Aşağıdaki tabloda, hizmet bölgelerini detaylı bir şekilde görebilirsiniz.

Adem Yavuz Hurdacı  Ahatlı Hurdacı  Ovacık Hurdacı  Tatlıkuyu Hurdacı   
Balçık Hurdacı  Cumaköy Hurdacı  Güzeller Hurdacı  Kirazpınar Hurdacı  Mudarlı Hurdacı  
Denizli Hurdacı  Hürriyet Hurdacı  Osman Yılmaz Hurdacı  Mevlâna Hurdacı  Eskihisar Hurdacı  
Duraklı Hurdacı  Mustafapaşa Hurdacı  Sultan Orhan Hurdacı  Hacıhalil Hurdacı  Muallimköy Hurdacı  
Gaziler Hurdacı  İstasyon Hurdacı  Kargalı Hurdacı  Tavşanlı Hurdacı  Mollafenari Hurdacı  
Cumhuriyet Hurdacı  Mimar Sinan Hurdacı  Elbizli Hurdacı  Hatipler Hurdacı  Barış Hurdacı  
Arapçeşme Hurdacı  Köşklü Çeşme Hurdacı  İnönü Hurdacı  Kadıllı Hurdacı  Tepemanayır Hurdacı  
Beylikbağı Hurdacı  Yağcılar Hurdacı  Yenikent Hurdacı  Ulus Hurdacı  Yavuz Selim Hurdacı  

Firmamız, yukarıda yer alan semtlerin tamamıyla birlikte Pelitli bölgesinde de hizmet vermektedir. Dilediğiniz zaman ekibimizle iletişime geçerek alım-satım sürecine dair merak ettiğiniz sorulara yanıt alabilirsiniz.

Gebze Hurdacı Fiyatları

Gebze Hurdacı
Gebze Hurdacı Fiyatları

Hurda fiyatları; Londra Metal Borsası verileri, arz-talep dengesi, ülkelerin stok seviyeleri ve firmaların kâr marjına göre belirlenir. Bu nedenle sabit bir fiyat aralığı üzerinden değerlendirme yapmak mümkün değildir. Gebze hurdacı fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak için firmamızla iletişime geçebilir, elinizdeki malzemelerin adresinizden alınması için talepte bulunabilirsiniz.

Başa dön tuşu
WhatsApp Hattı Hemen Ara