Blog

Düzce Hurdacı

İşlevini yitirmiş, arızalı veya hasar görmüş eşyalar, geri dönüşüm hizmetleri çerçevesinde yeniden değerlendirilir. Bu malzemelerin dönüşüm sürecinde ürünün ham maddesi etkin rol oynar. Örneğin, kablo ürünleri veya oto yedek parçaları; alüminyum, demir, bakır gibi metal ve alaşımlarını yoğun olarak barındırır. Düzce hurdacı firmaları, bu değerli metalleri toplayarak geri dönüşüm tesislerinde işlemektedir. Hizmet sürecinde dikkat edilen hususlar ise aşağıdaki gibidir:

  • Hurda sınıfındaki ürünlerin geri dönüşüm oranı değerlendirilir.
  • Toplam ağırlık hesaplanır, kantarlarla birlikte kullanıcıdan satın alınır.
  • Son olarak piyasadaki en güncel hurda fiyatı baz alınarak fiyat belirlenir.

Düzce hurdacı hizmeti, gerekli tüm belge ve ruhsatlara sahiptir. Böylece kullanım ömrünü tamamlamış tüm ürünler tekrar çevreye kazandırılır. Bu süreçte ilk olarak söz konusu ürünler tartılarak sahibinden satın alınır. Satın alım fiyatı kilogram başına hesaplanırken değeri de göz önünde bulundurulur.

Düzce Hurdacılar Sitesi

Düzce Hurdacı
Düzce Hurdacılar Sitesi

Düzce hurdacılar sitesi, merkezde, Kültür Mahallesi’nde bulunur. Birçok Düzce hurdacı dükkanının yer aldığı sitede bakır, demir ve metal gibi maddeler güncel fiyatından alınır. Bu sürecin birçok alanda yararı da vardır. Kullanılmayacak durumda olan eşyaları tekrar işleyerek başka bir ürün için ham madde desteği sağlanır. Ülke ekonomisini de olumlu etkileyen bu süreç çevre kirliliğini minimum düzeye indirir.

Düzce merkez ve ilçelerinde hurda toplamak suretiyle geri dönüşüm hizmeti sağlanır. Hurdacılar sitesi şehrin bu alandaki merkezi konumundadır.Bu sayede kullanmadığınız ürünleri hızlıca satabilirsiniz.

Düzce Hurdacı Hizmet Bölgeleri

Düzce hurdacı
Düzce Hurdacı Hizmet Bölgeleri

Hurda sektörünün değeri, her geçen gün daha da artmaktadır. Artık hurdacılık sadece bir alım satım işlemini değil, çevreyi korumayı ve geri dönüşümü de kapsar. Geri dönüşüm sürecini üstlenen şirketler, Düzce hurdacı firmalarından, piyasada belirli olan bir birim fiyat karşılığında atıl malzemeleri satın alır. Ardından elde edilen ürünler, teknik işlemlerden geçirilerek tekrar değerlendirir. Bu hizmet kapsamında atık statüsündeki birçok malzemenin alımı yapılmaktadır. Düzce’dehurda alımı yapan bölgeler şu şekildedir:

Akçakoca Hurdacı

Akçakoca, Düzce’nin kuzeyinde, Karadeniz kıyısında yer alan bir ilçedir. Düzce hurdacı şirketleri Akçakoca’da da bulunur. Hurda danışmanlarıyla telefon, WhatsApp ve hatta sosyal medya aracılığıyla irtibata geçildiği takdirde uzman ekiplerle hurda servisi ivedilikle sağlanır. Bakır, demir, nikel başta olmak üzere birçok bileşeni içeren ürünlerin geri dönüşümü itinayla yapılır.

Cumayeri Hurdacı

Cumayeri ilçesi Düzce’nin batısında D100 karayolu üzerinde bulunur. Bu bakımdan Düzce hurdacı firmaları Cumayeri’ne kolayca ulaşım sağlar. Çinko, alüminyum veya pirinç hurda fark etmeksizin iletişime geçen müşteriler, en uygun geri dönüşüm hizmetini alır. Mesai saatleri dışında bile birçok mecradan iletişim kurarak satış için uygun bir zaman belirlenebilir.

Çilimli Hurdacı

Çilimli ilçesi, Düzce merkezin 20 kilometre batısında Cumayeri ilçesinin hemen yanı başında yer alır. Böylelikle gün içinde Düzce hurdacı firmalarının birden fazla ilçeden alım yapma şansı doğar. Dilerseniz, bu bölgede aktif bir şekilde faaliyet gösteren Eksan Metal firmamızla her zaman iletişime geçebilirsiniz.

Gölyaka Hurdacı

Düzce’nin 21 km batısında ve Çilimli ilçesinin güneyinde konumlanan Gölyaka ilçesine en kolay ulaşım güzergahı D100 karayoludur. Rahatlıkla ulaşım sağlanan bu bölgede Düzce hurdacı şirketleri; demirden bronza, kurşundan kroma kadar birçok metali geri dönüştürmeye hazırdır. WhatsApp, telefon veya sosyal medya üzerinden kontağa geçerek elinizde bulunan hurdaları kilogram başına satarak değerlendirebilirsiniz.

Gümüşova Hurdacı

Düzce’nin Gümüşova ilçesi Sakarya’nın Hendek ilçesiyle Düzce şehir merkezinin tam ortasında bulunur. Gümüşova’da hizmet veren geri dönüşüm firmalarıyla sesli veya yazılı yoldan iletişime geçerek atıkları doğaya kazandırabilirsiniz. Atıkları değerlendirmek ve yeniden kullanıma kazandırmak için önemli bir adım olan bu hizmet, aynı zamanda bütçenize de katkı sağlamaktadır.

Kaynaşlı Hurdacı

Düzce’den Bolu’ya doğru ilerlerken D100 otoyolu üzerinde yer alan Kaynaşlı ilçesinde de Düzce hurdacı şirketleri aktif olarak hizmet verir. İnternette kolaylıkla bulunabilecek telefon numaraları veya sosyal mecralardan bağlantı kurarak hurda atıklarınızı uygun fiyata satabilirsiniz.

Yığılca Hurdacı

Düzce’nin Yığılca ilçesi, Zonguldak yakınlarında ve Konuralp ilçesinin doğusunda bulunur. Acil hurda ihtiyaçları için Düzce hurdacı firmaları hizmetinizdedir. Fiyat detayları için internette yer alan numaralar üzerinden müşteri temsilcileriyle irtibat kurabilirsiniz. Atık materyaller, geri dönüşümle birlikte farklı imalat alanlarında tekrar kullanılmak üzere ham madde hâline getirilir. Geri dönüşümün doğal yaşama katkısı yadsınamayacak kadar büyüktür.

Düzce Hurda Fiyatları

Düzce hurdacı
Düzce Hurda Fiyatları

Hurda fiyatları; LME verileri, arz-talep, ülkelerin stok seviyesi ve döviz kuru gibi etkenler doğrultusunda belirlenir. Bu nedenle sabit bir skaladan söz etmek mümkün değildir. Genellikle ilk etapta Londra Metal Borsası’nda ücretler değişir ve ülkelerin stok seviyelerine göre net fiyat belirlenir. Bu değişim neredeyse her gün yaşanabileceği için güncel verileri takip etmek son derece önemlidir. Fiyatlar üzerinde belirleyici olan bir diğer etkense geri dönüşüm firmalarının kar marjıdır.

Eksan Metal firmamız, güncel hurda fiyatlarını yakından takip ederek sizlerle paylaşmakta ve alım-satım işlemlerini bu veriler kapsamında gerçekleştirmektedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
WhatsApp Hattı Hemen Ara